SPIRE Institute - Site License                  8/5/2019 - 10:34 AM
  2019 Futures Championships (Geneva, Ohio) - 8/1/2019 to 8/4/2019  
 
 Event 1  Women 800 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mathieu, Tylor J       18 Grit Aquatics-CT  9:04.27    8:55.74  
  2 Travis, Brooke S       19 Nation's Capital  8:50.36    9:01.33  
  3 Lamoureux, Brooke M    20 Firestone Akron-  9:00.68    9:02.13  
  4 Reyna, Alexa           13 Westchester Aqua  9:04.23    9:02.16  
  5 Connors, Alexa H       17 Kingfish Swimmin  9:05.28    9:02.57  
  6 Kalandadze, Anna       18 Radnor Aquatic C  9:03.48    9:02.97  
  7 Knapp, Sophia K        14 Tide Swimming-VA 10:18.48Y   9:03.19  
  8 Dyjak, Ella S          16 Connecticut Aqua  9:00.95    9:04.22  
  9 Sullivan, Abigail D    17 Solo Aquatics-NE  9:11.88    9:05.08  
 10 Bagnall, Morgan P      15 Bulldog Swimming  9:12.76    9:05.54  
 11 Waggoner, Alexandra M  16 Jersey Wahoos-MA  9:04.12    9:06.59  
 12 Quarin, Elizabeth M    18 Dayton Raiders-O  9:06.41    9:06.86  
 13 Conley, Audrey M       16 Dayton Raiders-O  9:12.62    9:06.98  
 14 Reich, Megan A         15 Phoenix Swimming 17:09.76Y   9:07.34  
 15 Mock, Tessa J          16 Cape Cod Swim Cl  9:02.58    9:07.52  
 16 Bastone, Alexandra A   14 YMCA Of Greenwic 10:19.05Y   9:08.96  
 17 Geringer, Maya E       17 United Swim Asso 17:28.56    9:09.59  
 18 Johnson, Julia A       17 Lake Erie Silver 10:09.93Y   9:12.69  
 19 Breiter, Carol-lena P  17 Phoenix Swimming  9:04.75    9:13.26  
 20 Weinstein, Claire J    12 Westchester Aqua 17:37.38    9:14.92  
 21 Brennan, Molly         17 Pack Swim Team o 10:19.78Y   9:16.14  
 22 Marks, Madeline S      19 Una Bsc-OH       10:13.96Y   9:16.34  
 23 Wisner, Taryn A        16 Victor Swim Club 10:12.71Y   9:16.85  
 24 Spicer, Leigh K        16 Kingfish Swimmin  9:12.89    9:17.86  
 25 Christinis, Cateri M   20 Jewish Community 17:13.70Y   9:17.93  
 26 Park, Isabella         17 Scarlet Aquatics 17:26.57    9:18.03  
 27 Fox, Megan E           15 Egg Harbor Twp S  9:12.10    9:18.16  
 28 Kehley, Claire E       15 Westport/Weston- 10:09.55Y   9:18.90  
 29 Giles, Rylie E         15 Ridgefield Aquat  9:17.75    9:19.76  
 30 Rice, Mckenzie F       19 Firestone Akron- 10:18.36Y   9:21.51  
 31 Hurst, Kate M          13 Scarlet Aquatics 17:21.28    9:21.67  
 32 Insana, Anna P         16 Scarlet Aquatics 18:00.38    9:24.68  
 33 Brown, Hailey-autumn   13 The Fish-PV       9:26.49    9:26.68  
 34 Rome, Norah K          15 SoCo Aquatic Clu  9:30.58    9:31.52  
 35 Ritz, Erin             17 Una Pack-NI      10:15.96Y   9:31.85  
 36 Redisch, Lena J        19 All Star Aquatic 17:00.52Y   9:34.14  
 37 Sokolowski, Suzanne N  15 Webster Swim Ass 10:17.56Y   9:35.20  
 38 Gougelmann, Jennifer   17 Empire Swimming- 10:19.59Y   9:36.72  
 39 Mendonca, Kayla M      16 SoCo Aquatic Clu  9:33.94    9:37.11