SPIRE Institute - Site License                  8/5/2019 - 10:34 AM
  2019 Futures Championships (Geneva, Ohio) - 8/1/2019 to 8/4/2019  
 
 Event 3  Women 800 LC Meter Freestyle Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 Phoenix Swimming-NE  'A'            8:35.90    8:25.85  
     1) Reich, Megan A 15             2) Breiter, Carol-lena P 17     
     3) Martino, Alexis G 15          4) Amuan, Malia T 15            
  2 Delaware Swim Te-MA  'A'            8:31.72    8:34.17  
     1) Paoletti, Isabella N 17       2) Weaverling, Catherine A 16   
     3) Debaecke, Sydney E 15         4) Menzer, Emma G 18            
  3 Tide Swimming-VA  'A'               8:40.60    8:40.50  
     1) Knapp, Sophia K 14            2) Godfrey, Kierstin L 17       
     3) Knepper, Sophie N 16          4) Lamoureux, Brooke M 18       
  4 Mason Manta Rays-OH  'A'            8:21.02    8:44.72  
     1) Matesa, Isabella A 17         2) Latimer, Mia 14              
     3) Grau, Mckenzie N 17           4) Li, Jessey Y 15              
  5 Empire Swimming-MR  'B'             7:32.33Y   8:45.38  
     1) Gougelmann, Jennifer M 17     2) Panitz, Georgia A 19         
     3) Rotenberg, Mary H 16          4) Klein, Mikayla 17            
  6 Cleveland Swim I-LE  'A'            7:33.24Y   8:47.07  
     1) Hart, Crile E 20              2) Conte, Maya R 18             
     3) Krosky, Karen L 17            4) Voytek, Mara J 18            
  7 Hudson Explorer-LE  'A'             8:39.72    8:47.11  
     1) Hannan, Madeline A 18         2) Loring, Gabrielle C 17       
     3) Szabo, Eliana 15              4) Hensley, Katherine M 15      
  8 Phoenix Swimming-NE  'B'            8:37.47    8:47.13  
     1) Rademacher, Anne W 17         2) Clements, Emily E 17         
     3) Charlat, Jenna C 15           4) Jones, Graeleigh E 16        
  9 Scarlet Aquatics-NJ  'A'            8:40.52    8:49.05  
     1) Lee, Susie 13                 2) Vasquez, Emily 17            
     3) Hurst, Kate M 13              4) Rodriguez, Sydney M 15       
 10 Bluefish Swim Cl-NE  'A'            8:40.89    8:55.46  
     1) Larkin, Ava R 15              2) Maguire, Abigail R 16        
     3) White, Kathryn R 15           4) Xie, Cynthia J 16            
 11 Pack Swim Team o-NI  'A'            7:33.67Y   8:58.82  
     1) Brennan, Molly 17             2) Gordon, Jessica E 18         
     3) Corby, Emma M 20              4) Szuromi, Erin P 16           
 12 Dayton Raiders-OH  'A'              8:38.93    9:00.84  
     1) Gable, Isabella G 19          2) Conley, Audrey M 16          
     3) Edge, Olivia N 16             4) Quarin, Elizabeth M 18       
 13 Mason Manta Rays-OH  'B'            7:30.06Y   9:15.54  
     1) Striley, Paige V 15           2) Susec, Abigail D 16          
     3) Baker, Anna 17                4) Schoenlein, Megan E 13       
 -- Empire Swimming-MR  'A'             8:29.82         DQ  
     1) Franks, Ava L 17              2) Hartigan, Madison R 19       
     3) Panitz, Josephine H 17        4) Amar, Kate M 18